Motorové letadlo

...


Povedlo se nám pro vás zajistit náhradní letadlo od našich kolegů. Prosím rezervujte si lety viz. rezervační systém na konci této stránky. Další možné termíny operstivně upřesním. Děkujeme.
------------------------------------------
Po včerejší kontrole závady mechanikem, jsme obdrželi povolení k technickému přeletu do servisu, které nám bude oficiálně zasláno z Úřadu pro civilní letectví. Zde bude klapka a její mechanizace opravena a poškozené díly vyměněny. Počítám s tím, že se oprava prodlouží o týden. Z toho důvodu se nyní snažíme pro vás zajistit jiný letoun, se kterým bychom mohli pokračovat v létání do doby, než se nám domů vrátí naše Cessna.
------------------------------------------
Vážení zákazníci,
z důvodu závady vztlakové klapky na mechanizaci křídla našeho letounu, budeme nuceni zrušit létání po dobu min. dvou týdnů. O průběhu opravy vás budu na této stránce pravidelně informovat. Moc se omlouváme!
-------------------------------------
Vážení zákazníci,
již si můžete rezervovat termíny letů, viz formulář na konci této stránky. Těšíme se na Vás.

                                                        ------------------------------------


Vážení zákazníci,

z důvodu vládních omezení, prodlužujeme platnost certifikátů (zakoupených v roce 2020 a končících v květnu) do 30.6.2021. V případě prodlužování Covid restrikcí, budeme platnost ..................................................opět posouvat.                                                 

                                                       ------------------------------------Jak na to?   Od nákupu až po let....


Okružní lety jsou zajišťovány 4 místným turistickým letounem Cessna C-182P (pilot + 3 pasažéři). Cena letu vychází z nákladové ceny letové hodiny a nezáleží na počtu pasažérů na palubě. Je tedy jedno, jestli letí jeden pasažér nebo tři. Uvedená cena u nabízených variant je tedy za celé letadlo. Nabízíme celkem čtyři délky letů, u kterých si samotnou trasu můžete sestavit dle vašich představ. Pro názornost, přikládáme k jednotlivým variantám letů možné tratě pro lepší představu, kam až za daný čas umíme doletět. Vše ovšem závisí na aktuálních meteorologických podmínkách - především síle a směru větru. Vlastní objednávku proveďte výběrem Vámi požadované délky letu v naší nabídce, min. týden před vámi požadovaným termínem letu. Nezapomeňte zde uvést veškeré informace, především kontaktní telefon (mobil), na kterém budete k zastižení a adresu, kam vám zašleme dárkový certifikát. Po doručení dárkového certifikátu, kde je uvedeno jeho číslo, si můžete zarezervovat konkrétní den letu. K tomu použijte rezervační formulář na konci této prezentace. V případě špatného počasí vám den předem zavolám a let přesuneme či zrušíme. Ještě důležitá informace, kde samotné uskutečnění letu podléhá těmto podmínkám: létáme jen do maximální teploty okolního vzduchu 30°C a dále letadlo bezpečně uveze 400 kg zátěže, takže po odečtení hmotnosti pilota, nám pro vás zbývá max. 320 kg. Dále viz podmínky, pravidla.

A čím poletíme?

Letou Cessna C-182P je jednomotorový hornoplošník celokovové konstrukce s rozpětím křídel 11 metrů a maximální vzletovou hmotností 1.400 kilogramů. Letoun je poháněn motorem Continental O-470S s výkonem 230 koní, který letounu uděluje rychlost až 240 km/h. My to ale tak nepoženeme :-) a budeme se pohybovat rychlostí cca. 180 až 200 km/h. Cessna je od roku 2018 v našem majetku. Letadlo je servisované a sledované v řízeném prostředí CAMO, které je standardem pro zachování letové způsobilosti a vysoké bezpečnosti provozu letadel. Dále máme osvědčení SPO pro provádění těchto typů letů a samozřejmostí je i pojištění všech sedadel.

Jak zaplatit?

Platbu bankovním převodem prosím proveďte dle informačního @mailu, který Vám přijde na vámi uvedenou adresu. Po připsání platby na náš účet, vám zašlu obratem poštou "dárkový certifikát" s platností na 1 rok + daňový doklad. Další možností úhrady letu je platba v hotovosti při osobním převzetí dárkového certifikátu. Pokud to bude možné, vezměte si peníze přesně na požadovanou délku letu. Vyhneme se tak problémům při vracení "drobných".

    Možné kombinace nákupu včetně poplatků:

1, platba bankovním převodem + elektronický voucher zaslaný na mail  - 0 Kč

2, platba bankovním převodem + tištěný voucher zaslaný poštou nebo osobní převzetí - 60 Kč

3, hotovostní platba při osobním převzetí tištěného voucheru - 140 KčSoučástí objednávky je dárkový poukaz, který zároveň slouží i jako letenka. Platnost poukazu je jeden rok a lze jí prodloužit o 6 měsíců za poplatek 500Kč.

POZOR!!

Po dobu dovolené (29. 7 - 15. 8. 2021) si nebude možné objednat dárkový certifikát z naší nabídky letů. E-shop nebude funkční.

Vyberte si z naší nabídky okružních letů


Vyzkoušejte si, jaké to je být pilotem  novinka


* ceny jsou s DPH a za celé letadlo

Obdrželi jste dárkový certifikát? Objednejte si termín letu

Dle nařízení Úřadu pro civilní letectví: CAA-SL-102-2-16, a (EU) č. 965/2012 čl.6, odst. 4a, písm.(c) je nutné předem nahlásit seznam osob (jména, adresy, datum narození), které se letu účastní.