Motorové letadlo
...


Vážení zákazníci,

děkujeme vám za úspěšnou sezonu 2019 a těšíme se na vás v příštím roce. Začínáme létat přelom duben - květen, kdy doplníme možné termíny letů. Certifikáty s platností do konce roku 2019 budou, z důvodu uzavření letiště, prodlouženy do června 2020.


            Máte již dárkový certifikát? Objednejte si termín letu.


Jak na to?   Od nákupu až po let....A čím poletíme?

Letou Cessna C-182P je jednomotorový hornoplošník celokovové konstrukce s rozpětím křídel 11 metrů a maximální vzletovou hmotností 1.400 kilogramů. Letoun je poháněn motorem Continental O-470S s výkonem 230 koní, který letounu uděluje rychlost až 240 km/h. My to ale tak nepoženeme :-) a budeme se pohybovat rychlostí cca. 180 až 200 km/h. Cessna je od roku 2018 v našem majetku. Letadlo je servisované a sledované v řízeném prostředí CAMO, které je standardem pro zachování letové způsobilosti a vysoké bezpečnosti provozu letadel. Dále máme osvědčení SPO pro provádění těchto typů letů a samozřejmostí je i pojištění všech sedadel.

Poznávací lety jsou zajišťovány 4 místným turistickým letounem Cessna C-182P (pilot + 3 pasažéři). Cena letu vychází z nákladové ceny letové hodiny a nezáleží na počtu pasažérů na palubě. Je tedy jedno, jestli letí jeden pasažér nebo tři. Minimální doba letu je 20min. Nad limit 20min si dobu seznamovacího letu určujete sami dle vašeho požadavku a zvolené tratě. Tu si můžete sestavit dle vašich představ. Pro názornost přikládáme tabulku s možnými tratěmi. Doba je přibližná a závisí na aktuálních meteorologických podmínkách. Vlastní objednávka certifikátu proběhne min. 1 den před vámi požadovaným termínem pomocí kontaktního formuláře na konci této prezentace. Nezapomeňte zde uvést délku letu v minutách, datum a hodinu letu, která by vám vyhovovala, kontaktní telefon (mobil), na kterém budete k zastižení a adresu, kam vám zašleme dárkový certifikát. Pokud již dárkový certifikát máte, tak použijte kontaktní formulář na začátku této prezentace. V případě špatného počasí vám den předem zavolám a let přesuneme či zrušíme. Ještě důležitá informace, kde samotné uskutečnění letu podléhá těmto podmínkám: létáme jen do maximální teploty okolního vzduchu 30°C a dále letadlo bezpečně uveze 500 kg zátěže, takže při odečtení hmotnosti pilota (80-100 kg), nám pro vás zbývá max. 400 kg....

Jak zaplatit?

Platby bankovním převodem prosím posílejte na účet: 192 22 00 90 /0600 (GE Money), variabilní symbol doručím na vámi uvedený mail a do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a datum vyplnění a zaslání objednávkového formuláře. Po připsání platby na náš účet, vám zašlu obratem poštou "dárkový certifikát" s platností na 1 rok + daňový doklad. Další možností úhrady letu je platba v hotovosti při osobním převzetí dárkového certifikátu. Pokud to bude možné, vezměte si peníze přesně na požadovanou délku letu. Vyhneme se tak problémům při vracení "drobných".


Součástí objednávky je Dárkový poukaz, který zároveň slouží jako letenka.


Naše nabídka - modelové tratě


Let v délce 20 minut

- Liberec-Jablonec-Ještěd-Liberec

2.500 Kč

Let v délce 30 minut

-Liberec-Frýdlant-Smrk-Liberec

- Liberec-Jablonec-Černá Studnice-Tanvald-Ještěd-Liberec

- Liberec-Černá Nisa-Josefodolská přehrada Jablonec-Ještěd - Liberec

3.600 Kč

Let v délce 45 minut

- Liberec-Český ráj-Trosky-Ještěd-Liberec

- Liberec-Ralsko-Bezděz-Ještěd-Liberec

5.265 Kč

Let v délce 60 minut

- Liberec-Kost-Trosky-Český ráj-Malá skála-Jablonec-Ještěd-Liberec

- Liberec-Frýdlant-Smrk-Špindlerův mlýn-Ještěd-Liberec

- Liberec-Sněžka-Ještěd-Liberec

7.020 Kč

Prodloužení platnosti poukazu o 6 měsíců

500 Kč

Pozn.: ceny jsou uvedeny včetně DPH a za celé letadlo.


Objednejte si poukaz ještě dnes

* nařízením EU: 216/2008  a Úřadu pro civilní letectví: CAA-SL-102-1-16 z roku 2017, je nutné před vlastním letem nahlásit pilotovi jména a příjmení cele posádky letounu.