Motorové letadlo

...


Děkujeme všem našim zákazníkům a těšíme se na vás v roce 2023.


S potěšením vám mohu oznámit, že se nám povedlo rozšířit letadlový park o krásné letadlo, které využijeme také pro poznávací lety. Těšíme se na vás na palubě naší nové Cessny C-172,  OK-VDI :-)


Jak na to?   Od nákupu až po let....


Seznamovací lety jsou zajišťovány 4 místným turistickým letounem Cessna C-172, nebo C-182 (pilot + 3 pasažéři). Cena letu vychází z nákladové ceny letové hodiny a nezáleží na počtu pasažérů na palubě. Je tedy jedno, jestli letí jeden pasažér nebo tři. Uvedená cena u nabízených variant je tedy za celé letadlo. Nabízíme celkem čtyři délky letů, u kterých si samotnou trasu můžete sestavit dle vašich představ. Pro názornost, přikládáme k jednotlivým variantám letů možné tratě pro lepší představu, kam až za daný čas umíme doletět. Vše ovšem závisí na aktuálních meteorologických podmínkách - především síle a směru větru. Vlastní objednávku proveďte výběrem Vámi požadované délky letu v naší nabídce, min. týden před vámi požadovaným termínem letu. Nezapomeňte zde uvést veškeré informace, především kontaktní telefon (mobil), na kterém budete k zastižení a adresu, kam vám zašleme dárkový certifikát. Po doručení dárkového certifikátu, kde je uvedeno jeho číslo, si můžete zarezervovat konkrétní den letu. K tomu použijte rezervační formulář na konci této prezentace. V případě špatného počasí vám den předem zavolám a let přesuneme či zrušíme. Ještě důležitá informace, kde samotné uskutečnění letu podléhá těmto podmínkám: létáme jen do maximální teploty okolního vzduchu 30°C a dále letadlo bezpečně uveze 400 kg zátěže, takže po odečtení hmotnosti pilota, nám pro vás zbývá max. 320 kg. Dále viz podmínky, pravidla.

A čím poletíme?

Letou Cessna C-172 je jednomotorový hornoplošník celokovové konstrukce s rozpětím křídel 11 metrů a maximální vzletovou hmotností 1.100 kilogramů. Letoun je poháněn motorem Lycoming O-320-E2D s výkonem 150 koní, který letounu uděluje rychlost až 200 km/h. My to ale tak nepoženeme :-) a budeme se pohybovat rychlostí cca. 160 až 180 km/h. Cessna je od roku 2022 v našem majetku. Letadlo je servisované a sledované v řízeném prostředí CAMO, které je standardem pro zachování letové způsobilosti a vysoké bezpečnosti provozu letadel. Dále se řídíme směrnicí: CAA-SL-102-2-16 pro provádění těchto typů letů a samozřejmostí je i pojištění všech sedadel.

Jak zaplatit?

Platbu bankovním převodem prosím proveďte dle informačního @mailu, který Vám přijde na vámi uvedenou adresu. Po připsání platby na náš účet, vám zašlu obratem poštou "dárkový certifikát" s platností na 1 rok + daňový doklad. Další možností úhrady letu je platba v hotovosti při osobním převzetí dárkového certifikátu. Pokud to bude možné, vezměte si peníze přesně na požadovanou délku letu. Vyhneme se tak problémům při vracení "drobných".

    Možné kombinace nákupu včetně poplatků:

1, platba bankovním převodem + elektronický voucher zaslaný na mail  - 0 Kč

2, platba bankovním převodem + tištěný voucher zaslaný poštou nebo osobní převzetí - 60 Kč

3, hotovostní platba při osobním převzetí tištěného voucheru - 140 KčSoučástí objednávky je dárkový poukaz, který zároveň slouží i jako letenka. Platnost poukazu je jeden rok a lze jí prodloužit o 6 měsíců za poplatek 500Kč.


V zimním období je možné Váš let uskutečnit z letiště Mnichovo Hradiště, kde máme zahangárované své letadlo.


Obdrželi jste dárkový certifikát? Objednejte si termín letu

Dle nařízení Úřadu pro civilní letectví: CAA-SL-102-2-16, a (EU) č. 965/2012 čl.6, odst. 4a, písm.(c) je nutné předem nahlásit seznam osob (jména, adresy, datum narození), které se letu účastní.