Kluzák
...

Veškeré poukazy, které propadají v první polovině roku, automaticky prodloužíme do konce sezony 2020 (říjen / listopad-dle počasí). Poplatek se nikoho z vás týkat nebude - šlo o překážku na straně Aeroklubu / Covid. Obávat se nemusíte, o let jednoduše nepřijdete. Těšíme se na vás a případné dotazy odpovíme na: aeroklubliberec@centrum.cz, nebo na tel. 608 121 426 (prosím po 17. hodině).

Jak objednat?

Další možností a o to krásnější je letět poznávací let v kluzáku. Tyto lety jsou zajišťovány 2 místným kluzákem SF-34 nebo L-23 (pilot + 1 pasažér). Cena letu je 2500 Kč a zahrnuje v sobě 10´aerovlek + 20´samostatného letu. Celková doba letu je tedy 30´a závisí na aktuálních meteorologických podmínkách. Vlastní objednávka letu proběhne min. 1 den před vámi požadovaným termínem pomocí internetového obchodu s odkazem na této stránce. Nezapomeňte zde uvést veškeré informace, především kontaktní telefon (mobil), na kterém budete k zastižení a adresu, kam vám zašleme dárkový certifikát. Pokud již dárkový certifikát máte, tak použijte rezervační formulář na konci této prezentace. V případě špatného počasí vám včas zavolám a let přesuneme či zrušíme. Kde parkovat a jak se dostanete k letadlu uvidíte zde: mapa.Ještě důležitá informace, létáme jen středy a víkendy a kluzák bezpečně uveze pasažéra do 100 kg s výškou postavy do 2m. Dále viz podmínky, pravidla.

Jak zaplatit?

Platbu bankovním převodem prosím proveďte dle informačního e-mailu, který Vám přijde na vámi uvedenou adresu. Po připsání platby na náš účet, vám zašlu obratem poštou "dárkový certifikát" s platností na 1 rok + daňový doklad. Další možností úhrady letu je platba v hotovosti, která se uskuteční při osobním převzetí certifikátu. Pokud to bude možné, vezměte si peníze přesně, tj. 2500 Kč. Vyhneme se tak problémům při vracení "drobných".

Možné kombinace nákupu včetně poplatků:

1, platba bankovním převodem + elektronický voucher zaslaný na mail  - 0 Kč

2, platba bankovním převodem + tištěný voucher zaslaný poštou nebo osobní převzetí - 60 Kč

3, hotovostní platba při osobním převzetí tištěného voucheru - 140 Kč

Součástí objednávky je dárkový poukaz, který zároveň slouží i jako letenka. Platnost poukazu je jeden rok a lze jí prodloužit o 6 měsíců za poplatek 500Kč.

Obdrželi jste dárkový certifikát? Objednejte si termín letu