Kluzák
...


Vážení zákazníci,

začínáme létat na přelomu květen - červen, kdy doplníme možné termíny letů. 


Jak objednat?

Další možností a o to krásnější je letět poznávací let v kluzáku. Tyto lety jsou zajišťovány 2 místným kluzákem SF-34 nebo L-23 (pilot + 1 pasažér). Cena letu je 2500 Kč a zahrnuje v sobě 10´aerovlek + 20´samostatného letu. Celková doba letu je tedy 30´a závisí na aktuálních meteorologických podmínkách. Vlastní objednávka letu proběhne min. 1 den před vámi požadovaným termínem pomocí internetového obchodu s odkazem na této stránce. Nezapomeňte zde uvést veškeré informace, především kontaktní telefon (mobil), na kterém budete k zastižení a adresu, kam vám zašleme dárkový certifikát. Pokud již dárkový certifikát máte, tak použijte rezervační formulář na konci této prezentace. V případě špatného počasí vám včas zavolám a let přesuneme či zrušíme. Kde parkovat a jak se dostanete k letadlu uvidíte zde: mapa.Ještě důležitá informace, létáme jen středy a víkendy a kluzák bezpečně uveze pasažéra do 100 kg s výškou postavy do 2m. Dále viz podmínky, pravidla.

Jak zaplatit?

Platbu bankovním převodem prosím proveďte dle informačního e-mailu, který Vám přijde na vámi uvedenou adresu. Po připsání platby na náš účet, vám zašlu obratem poštou "dárkový certifikát" s platností na 1 rok + daňový doklad. Další možností úhrady letu je platba v hotovosti, která se uskuteční při osobním převzetí certifikátu. Pokud to bude možné, vezměte si peníze přesně, tj. 2500 Kč. Vyhneme se tak problémům při vracení "drobných".
Součástí objednávky je dárkový poukaz, který zároveň slouží i jako letenka. Platnost poukazu je jeden rok a lze jí prodloužit o 6 měsíců za poplatek 500Kč.             Obdrželi jste dárkový certifikát? Objednejte si termín letu