Kluzák

...


Děkujeme všem našim zákazníkům a těšíme se na vás v roce 2023.


Jak objednat?

Další možností a o to krásnější je poznávací let v kluzáku. Tyto lety jsou zajišťovány 2 místným kluzákem L-23 (pilot + 1 pasažér). Cena letu je 3500 Kč a zahrnuje v sobě 10´aerovlek + 20´samostatného letu. Celková doba letu je max. 30´ a závisí na aktuálních meteorologických podmínkách. Vlastní objednávka letu proběhne min. týden před vámi požadovaným termínem pomocí internetového obchodu s odkazem na této stránce. Nezapomeňte zde uvést veškeré informace, především kontaktní telefon (mobil), na kterém budete k zastižení a adresu, kam vám zašleme dárkový certifikát. Pokud již dárkový certifikát máte, tak použijte rezervační formulář na konci této prezentace. V případě špatného počasí vám včas zavolám a let přesuneme či zrušíme. Kde parkovat a jak se dostanete k letadlu uvidíte zde: mapa.Ještě důležitá informace, létáme jen středy a víkendy a kluzák bezpečně uveze pasažéra do 100 kg s výškou postavy do 2m. Dále viz podmínky, pravidla.

Jak zaplatit?

Platbu bankovním převodem prosím proveďte dle informačního e-mailu, který Vám přijde na vámi uvedenou adresu. Po připsání platby na náš účet, vám zašlu obratem poštou "dárkový certifikát" s platností na 1 rok + daňový doklad. Další možností úhrady letu je platba v hotovosti, která se uskuteční při osobním převzetí certifikátu. Pokud to bude možné, vezměte si peníze přesně, tj. 3500 Kč. Vyhneme se tak problémům při vracení "drobných".

   

    Možné kombinace nákupu včetně poplatků:

1, platba bankovním převodem + elektronický voucher zaslaný na mail  - 0 Kč

2, platba bankovním převodem + tištěný voucher zaslaný poštou nebo osobní převzetí - 60 Kč 

3, hotovostní platba při osobním převzetí tištěného voucheru - 140 Kč
Součástí objednávky je dárkový poukaz, který zároveň slouží i jako letenka. Platnost poukazu je jeden rok a lze jí prodloužit o 6 měsíců za poplatek 500Kč. 


Vyberte si let v kluzáku:


                Obdrželi jste dárkový certifikát? Objednejte si termín letu