Kluzák
...

Vážení zákazníci,

děkujeme vám za úspěšnou sezonu 2019 a těšíme se na vás v příštím roce. Začínáme létat přelom duben - květen, kdy doplníme možné termíny letů. Certifikáty s platností do konce roku 2019 budou, z důvodu uzavření letiště, prodlouženy do června 2020.


        Máte již dárkový certifikát? Objednejte si termín letu.


Jak objednat?


Další možností a o to krásnější je letět poznávací let v kluzáku. Tyto lety jsou zajišťovány 2 místným kluzákem SF-34 nebo L-23 (pilot + 1 pasažér). Cena letu je 2500 Kč a zahrnuje v sobě 10´aerovlek + 20´samostatného letu. Celková doba letu je tedy 30´a závisí na aktuálních meteorologických podmínkách. Vlastní objednávka proběhne min. 1 týden před vámi požadovaným termínem pomocí kontaktního formuláře na konci této prezentace. Nezapomeňte zde uvést datum a hodinu letu, která by vám vyhovovala, kontaktní telefon (mobil), na kterém budete k zastižení a adresu, kam vám zašleme dárkový certifikát. V případě špatného počasí vám včas zavolám a let přesuneme či zrušíme. Kde parkovat a jak se dostanete k letadlu uvidíte zde: mapa.Ještě důležitá informace, létáme jen středy a víkendy a kluzák bezpečně uveze pasažéra do 100 kg s výškou postavy do 2m....

Jak zaplatit?

Platby bankovním převodem prosím posílejte na účet: 192 22 00 90 /0600 (GE Money), variabilní symbol doručím na vámi uvedený mail a do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a datum vyplnění a zaslání objednávkového formuláře. Po připsání platby na náš účet, vám zašlu obratem poštou "dárkový certifikát" s platností na 1 rok + daňový doklad. Další možností úhrady letu je platba v hotovosti, která se uskuteční při osobním převzetí certifikátu. Pokud to bude možné, vezměte si peníze přesně, tj. 2500 Kč. Vyhneme se tak problémům při vracení "drobných".
Součástí objednávky je Dárkový poukaz, který zároveň slouží jako letenka.


Objednejte si poukaz ještě dnes