Motorové letadlo

...


Vážení zákazníci,

letadlo již máme po pravidelné roční prohlídce a připravené v plné síle. Teď už jen to počasí a uvolnění svazujících restrikcí. Těšíme se na vás!! 

-----------------------------------

Vážení zákazníci,

pomalu se nám blíží jaro a s tím i zahájení letové sezony 2021. Pokud vše půjde dobře a nebudou nás opět svazovat vládní nařízení, tak bychom chtěli začít létat na přelomu dubna a května. Sledujte tedy prosím naše stránky a využijte nabízené termíny, které uveřejníme nejpozději v polovině dubna. Těšíme se na vás a brzy na viděnou.


Jak na to?   Od nákupu až po let....


.

* ceny jsou s DPH a za celé letadlo


.

1, platba bankovním převodem + elektronický voucher zaslaný na mail  - 0 Kč

2, platba bankovním převodem + tištěný voucher zaslaný poštou nebo osobní převzetí - 60 Kč

3, hotovostní platba při osobním převzetí tištěného voucheru - 140 Kč


Platbu bankovním převodem prosím proveďte dle informačního @mailu, který Vám přijde na vámi uvedenou adresu. Po připsání platby na náš účet, vám zašlu obratem poštou "dárkový certifikát" s platností na 1 rok + daňový doklad. Další možností úhrady letu je platba v hotovosti při osobním převzetí dárkového certifikátu. Pokud to bude možné, vezměte si peníze přesně na požadovanou délku letu. Vyhneme se tak problémům při vracení "drobných".


Součástí objednávky je dárkový poukaz, který zároveň slouží i jako letenka. Platnost poukazu je jeden rok a lze jí prodloužit o 6 měsíců za poplatek 500Kč.


                    Obdrželi jste dárkový certifikát? Objednejte si termín letu

Dle nařízení Úřadu pro civilní letectví: CAA-SL-102-2-16, a (EU) č. 965/2012 čl.6, odst. 4a, písm.(c) je nutné předem nahlásit seznam osob (jména, adresy, datum narození), které se letu účastní.

A čím poletíme?

Letou Cessna C-182P je jednomotorový hornoplošník celokovové konstrukce s rozpětím křídel 11 metrů a maximální vzletovou hmotností 1.400 kilogramů. Letoun je poháněn motorem Continental O-470S s výkonem 230 koní, který letounu uděluje rychlost až 240 km/h. My to ale tak nepoženeme :-) a budeme se pohybovat rychlostí cca. 180 až 200 km/h. Cessna je od roku 2018 v našem majetku. Letadlo je servisované a sledované v řízeném prostředí CAMO, které je standardem pro zachování letové způsobilosti a vysoké bezpečnosti provozu letadel. Dále máme osvědčení SPO pro provádění těchto typů letů a samozřejmostí je i pojištění všech sedadel.


Okružní lety jsou zajišťovány 4 místným turistickým letounem Cessna C-182P (pilot + 3 pasažéři). Cena letu vychází z nákladové ceny letové hodiny a nezáleží na počtu pasažérů na palubě. Je tedy jedno, jestli letí jeden pasažér nebo tři. Uvedená cena u nabízených variant je tedy za celé letadlo. Nabízíme celkem čtyři délky letů, u kterých si samotnou trasu můžete sestavit dle vašich představ. Pro názornost, přikládáme k jednotlivým variantám letů možné tratě pro lepší představu, kam až za daný čas umíme doletět. Vše ovšem závisí na aktuálních meteorologických podmínkách - především síle a směru větru. Vlastní objednávku proveďte výběrem Vámi požadované délky letu v naší nabídce, min. týden před vámi požadovaným termínem letu. Nezapomeňte zde uvést veškeré informace, především kontaktní telefon (mobil), na kterém budete k zastižení a adresu, kam vám zašleme dárkový certifikát. Po doručení dárkového certifikátu, kde je uvedeno jeho číslo, si můžete zarezervovat konkrétní den letu. K tomu použijte rezervační formulář na konci této prezentace. V případě špatného počasí vám den předem zavolám a let přesuneme či zrušíme. Ještě důležitá informace, kde samotné uskutečnění letu podléhá těmto podmínkám: létáme jen do maximální teploty okolního vzduchu 30°C a dále letadlo bezpečně uveze 400 kg zátěže, takže po odečtení hmotnosti pilota, nám pro vás zbývá max. 320 kg. Dále viz podmínky, pravidla.