Zeptejte se nás....

KARAVAN

slečna Pavla | 09.11.2017

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jesti se u vás dá stát s karavanem třeba jen na dvě noci. Někde jsem četla, že ano. Děkuji za odpověď. Pavla

Re: KARAVAN

Aeroklub | 16.11.2017

Dobrý den, prosím kontaktujte nás přímo s konkrétním požadavkem na: aeroklubliberec@centrum.cz. Předem velice děkuji a jsem s pozdravem, V. Kmínek.

Dotaz

Lucie Voknerova | 13.05.2017

Dobrý den měla bych dotaz chystáte další den letiště a na kdy ráda bych se příšla se znamou podívat děkuji za odpověd Vokněrová

Re: Dotaz

V. Kmínek | 15.05.2017

Dobrý den, pro letošní rok Den letiště neplánujeme, ale již nyní pracujeme na ročníku 2018. Dali jsme si roční pauzu a plánujeme ročník 2018 zajímavější a rozsáhlejší co se letových a pozemních ukázek týče. Sledujte naše stránky, kde se dozvíte brzy termín a další informace. Budeme se těšit a přeji Vám pěkný den.
VK.

Re: Re: Dotaz

Lucie Voknerova | 15.05.2017

děkuji za odpověd to už se těsim